Fátima em ucraniano

Україна потребує великої допомоги Божої Матері

Україна потребує великої допомоги: її родини, її громадяни, її герої, весь народ! І потребує такої допомоги, що перевищує все, що люди можуть дати.

Така допомога існує, вона є в Небі і чекає щоб країна, щоб кожен українець просив щоб вона зійшла нас рятувати. Ця допомога без обмежень є в руках Божої Матері. Так, Її, що з'явилася у Фатімі в ті самі місяці 1917 р., коли приготовлялося в Росії найбільше нещастя, яке спіткало Україну: Голодомор.

У Фатімі, Божа Матір заявила, що Росія стане знаряддям Божої кари. І так сталося. І Україна постраждала і далі страждає, поранена і погрожувана тим знаряддям.

У 1917 році у Фатімі, Мати Божа просила покаяння гріхів. У свою чергу пообіцяла найбільшу допомогу, яка ще не була в історії. Вона сама пообіцяла прийти тріюмфально й спасти добрих людей, що до Неї вдаються. І навіть обіцяла навернення самої Росії, що так багато зла наробила й продовжує робити!

Щоб прийшла Її допомога, що треба зробити? Просити, просити з вірою і надією, щоб Божа Матір заступилася і врятувала Україну, її родини та герої.

Як просити?

Книжечка, яку читач має під рукою все пояснює. Ця книжечка, “Фатіма – Звістка Трагедії або Надії”, вже є початком обіцяної допомоги.

Зробіть свою частину: прочитати її, поширюйте її, практикуйте поради Божої Матері з відданням, наполегливістю, і з довірою до Неї. І тоді, не обходить що станеться, Україна побачить тріюмф проти своїх ворогів і славнозвісний мир, що Божа Мати хоче принести для світу.Фатімське послання+ + +
Україна потребує знати Послання із Ля Салет!
Поштова адреса:
Querelo Kito
Estrada Geral de Moema, S/N
89340-000   Itaiópolis – SC – Brasil

Nenhum comentário:

Postar um comentário